My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Obchodní název: ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Kraje: Jihomoravský kraj

Obory: Alkoholické nápoje, Víno

Kontaktní informace

Adresa: Šatov 404, 671 22 Šatov

Telefon: +420 515 266 620

Fax: +420 515 221 650

E-mail: znovin@znovin.cz

WWW: www.znovin.cz

Popis výrobce

ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. je významným pěstitelem a producentem vín s celorepublikovým dosahem. Objemem výroby patří mezi střední vinařské producenty, což umožňuje maximálně se soustředit na kvalitu a uvádět na trh vedle tradičních známkových a odrůdových vín v klasickém balení zajímavé a nové výrobky špičkové třídy, speciální vína v atypických baleních, archivní vína, přívlastková, případně ročníková vína z nejlepších vinařských poloh, vína VOC ZNOJMO, stále oblíbenější výrobkovou řadu Ještěrka zelená a nechybějí ani vína ledová a slámová. V portfoliu výrobků najdete i ucelenou řadu sektů a společnost vlastní také jeden z nejstarších archívů vín v České republice.

Znovín se zařadil mezi významné pěstitele vinné révy v České republice. Donedávna vlastnil pouze dvě vinice – věhlasný Šobes v obci Podmolí a Staré vinice v obci Havraníky. Na přelomu roku 2010 a 2011 koupil 260 ha vinic na Hustopečsku a dalších 50 ha v jižní části Znojemské vinařské podoblasti. Po mnohaletém období, kdy Znovín nakupoval hrozny od svých stálých dodavatelů, dospěl k názoru, že vlastní surovina je základem jistoty a kvality. Také se snaží o to, aby nabízel zákazníkovi neustále zajímavá vína v různorodém sortimentu odrůd, s důrazem na terroir příslušných viničních tratí.

Znovínská vína nechybějí ve většině prestižních hotelů či restaurací a podávají se při mezistátních návštěvách či setkáních. Společnost organizuje četné společenské akce, řízené degustace a naučné ochutnávky, pravidelně se účastní řady tuzemských i zahraničních vinařských přehlídek včetně prestižních světových výstav. Znovín už posbíral mnoho cen v národních i mezinárodních soutěžích.

размещение сайта на яндексефитнес на братиславскойescort agency laафриканское сафари cabela african safari

Fotogalerie

<
>