My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

ZLATÁ VEJCE, a. s.

Obchodní název: ZLATÁ VEJCE, a. s.

Kraje: Středočeský kraj

Obory: Vejce a výrobky z nich

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Tyršova 2075, 256 01 Benešov

Telefon: +420 317 727 840

Fax: +420 317 727 840

E-mail: juraj_schummer@zlatavejce.cz

WWW: www.zlatavejce.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Čerstvá vejce z halového chovu hm. třídy L 20 ks, Dobrá vejce 3 cereálií hm. třídy L 6 ks, Čerstvá vejce hm. třídy M 30 ks, Čerstvá vejce z halového chovu hm. třídy L 6 ks, Čerstvá vejce z halového chovu hm. třídy M 6 ks, Čerstvá vejce hm. třídy XL 6 ks, Čerstvá vejce hm. třídy L 6 ks, Čerstvá vejce z halového chovu hm. třídy M 10 ks, Čerstvá vejce hm. třídy M 10 ks, Čerstvá vejce hm. třídy S 10 ks,

Popis výrobce

Akciová společnost ZLATÁ VEJCE působí na trhu již od roku 1996 a patří k největším výrobcům vajec v České republice. Akcionáři společnosti jsou české společnosti, zabývající se zemědělskou výrobou, a to především chovem drůbeže a prasat. Společnost ZLATÁ VEJCE je obchodní firmou, která svým akcionářům prodává cca 90 % všech vajec, které tyto společnosti vyrobí. Firma se zaměřuje především na prodej vajec do obchodních řetězců, kde kumulací objemu výrob více zemědělských podniků je zajímavým obchodním partnerem pro velké obchodní společnosti.

Vejce dodávaná na tuzemský maloobchodní trh jsou nejen z klecových technologií, které dle nařízení směrnice EU musí od ledna 2012 splňovat podmínky pro welfare zvířat, ale také z alternativních chovů a z chovů ekologického zemědělství. Část produkce vajec se také exportuje do zemí EU.

Chovy pro snášku ZLATÝCH VAJEC v České republice jsou pod pravidelnou veterinární kontrolou. Vejce jsou tříděny a baleny přímo v centrech ZLATÁ VEJCE v blízkosti chovu a ihned expedovány. Největší třídící centra jsou certifikované podle mezinárodních norem kvality IFS.

Společnost ZLATÁ VEJCE si dlouhodobě klade za cíl, aby obchodní značka ZLATÁ VEJCE byla pro zákazníka synonymem pro čerstvou, kvalitní a bezpečnou potravinu vyprodukovanou v českých chovech a z českých surovin.

раскрутка сайтов оптимизация недорогом марьино фитнесmassage parlour in dubaiнациональный парк серенгети и килиманджаро

Fotogalerie

<
>