My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

UNITED BAKERIES a.s.

Obchodní název: UNITED BAKERIES a.s.

Kraje: Praha

Obory: Pekařské a cukrářské výrobky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Pekařská 598/1, 155 00 Praha 5

Telefon: +420 251 175 111

Fax: +420 251 175 334

E-mail: info@united-bakeries.cz

WWW: www.united-bakeries.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Toustový chléb dětský světlý + Ca Toast tip,

Popis výrobce

Společnost United Bakeries je přední českou pekárenskou skupinou, ze 13 průmyslových pekáren (Praha, Plzeň, Žatec, Strakonice, Liberec, Rumburk, Brandýs nad Labem, Pardubice, Brno, Uherský Brod, Uničov, Znojmo, Karviná) pokrývá svými dodávkami kompletně celé území ČR.

Silnou stránkou je vedle nejvyšší kvality produkce a špičkového dodavatelského servisu široké portfolio výrobků s respektovanými značkami Delta, Fr. Odkolek, Cerea, Toasttip a Ben. Delta je nejznámější značkou pečiva v ČR, na druhém místě je Fr. Odkolek, který navazuje na českou pekárenskou tradici od roku 1850.

Skupina United Bakeries garantuje vysokou kvalitu a bezpečnost vyráběných potravin: všech třináct pekáren v České republice obdrželo prestižní mezinárodní certifikaci IFS. Centrála v Praze absolvovala úspěšně recertifikační audit ISO 9001:2008.

Vedle klasické produkce s důrazem na cereální produkty společnost vyrábí také biochléb a v pražské pekárně chleby a pečivo v kvalitě Kosher.

Jako společensky zodpovědná společnost s respektem k přírodě United Bakeries využívají Eko-bloky k vytápění budov z odpadního tepla z pecí a ve flotile rozvozových aut nasadila firma vozy s ekologickým pohonem na stlačený zemní plyn. Testuje také vozy na elektrický pohon.

Oprávnění užívat značku KLASA získaly výrobky Vánočka Linia, Duetky s náplní povidlovou, Duetky s náplní makovou a Závin s náplní makovou.

структура сайта онлайнсекции в братеевоindependent escorts in ukтанзания туры цены

Fotogalerie

<
>