My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

TIPAFROST, a.s.

Obchodní název: TIPAFROST, a.s.

Kraje: Kraj Vysočina

Obory: Mražené krémy

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Žďárského 188, Kožichovice, 674 01 Třebíč

Telefon: +420 568 840 783

Fax: +420 568 840 757

E-mail: tipafrost@tipafrost.com

WWW: www.tipafrost.com

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Duo Frost, Rainbow, Moroženoe (Ruská zmrzlina), Cassiopea, Gladiátor vanilka + karamel, HAwaii, Eskymáček,

Popis výrobce

TIPAFROST, a.s. je jedním z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů v České republice. Svou činnost zahájila firma v roce 1992 jako součást akciové společnosti Tipa se sídlem v Třebíči. Tehdejší sortiment tvořily nanuky na dřívku. Postupně byl závod rozšířen o nová strojní zařízení, výrobní kapacity a další skladové prostory. V současnosti disponuje výrobní kapacitou 10 mil. litrů našlehané směsi ročně, což zaručuje konkurenceschopnost a umožňuje uspokojovat velice náročné požadavky na sortiment výrobků a jejich kvalitu. Od roku 2007 se společnost stala samostatnou akciovou společností nesoucí název TIPAFROST, a.s.

Výrobní sortiment lze rozdělit do několika skupin, a to zmrzlina na dřívku, extrudované impulsní výrobky, kornouty, Ruská zmrzlina, rodinná balení (vaničky, kelímky, rolády, polárkové dorty), zmrzlina pro gastronomii.

Na počátku roku 2004 byl zaveden systém managementu jakosti podle ČSN ISO 9001:2001 a systém kritických kontrolních bodů HACCP. V březnu roku 2009 získala společnost certifikaci IFS, která je jednou z nejvyšších a nejpřísnějších certifikací v potravinářské oblasti současnosti.

O vysoké kvalitě výrobků a dodržování hygienických standardů vypovídá mimo jiné i schválení závodu Krajskou veterinární správou pro kraj Vysočina, která zde provádí stálý veterinární dozor. Společnosti TIPAFROST bylo přiděleno registrační schvalovací číslo CZ 222 umožňující vývoz do EU.

оптимизация поддержка сайта ucozкупить в москве радиаторыfemail escortsпик ухуру

Fotogalerie

<
>