My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s.

Obchodní název: ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s.

Kraje: Jihočeský kraj

Obory:

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Novohradská 21, 370 01 České Budějovice

Telefon: +420 724 362 114

Fax: +420 387 715 312

E-mail: karel.sailer@sumavskypramen.cz

WWW: www.sumavskypramen.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Šumavský pramen,

Popis výrobce

Společnost ŠUMAVSKÝ PRAMEN působí v potravinářském průmyslu již od roku 1999. ŠUMAVSKÝ PRAMEN patří k největším výrobcům a distributorům balené pramenité vody v ČR, její nepopiratelnou výhodou je vlastnictví samotného pramene ŠUMAVSKÝ PRAMEN a celorepublikové distribuční sítě a tím je kontrolován celý proces od výroby přes distribuci až ke spokojenému zákazníkovi. Po dobu 14 ti leté historie vyrábí průměrně 1 mil. barelů ročně. Společnost byla založena s jediným cílem, poskytovat svým zákazníkům kvalitní profesionální služby při výrobě a distribuci kvalitních výrobků, především pramenité vody stáčené do barelů o obsahu 18,9l a 11l, který jim zajistí kvalitní pitný režim.

ŠUMAVSKÝ PRAMEN je specialistou na Vyvážený pitný režim schválený Státním zdravotním ústavem v Praze, který odpovídá ustanovení Nařízení vlády č. 178/2001 Sb., ve znění č. 523/2002 Sb., č. 361/2007 Sb., č. 68/2010 nyní novelizované vyhláškou č. 93/2012 Sb také pro stanovení požadavků na ochranný nápoj chránící před zátěží teplem, chladem, ztrátách vody a minerálních látek.

ŠUMAVSKÝ PRAMEN je vysoce kvalitní pramenitá voda ze samého srdce Chráněné krajinné oblasti ŠUMAVA, která má optimální poměr minerálních látek, díky nimž blahodárně působí na lidský organismus. Dále se společnost zabývá prodejem a pronájmem aquamatů na stáčení pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN, prodejem doplňků stravy ESTIAN, hypotonických nápojových koncentrátů ESTIAN, kterých lze využít také jako ochranného nápoje či výběrové kávy ESTIAN 100 % arabica a dalších doplňků.

Značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR získala společnost ŠUMAVSKÝ PRAMEN v roce 2011 jako první výrobce nealkoholických nápojů.

„HARMONIE – ZDRAVÍ – POHYB je naším mottem a přáním našim zákazníkům.“

поиск google для сайтаабонемент фитнес люблиноscort girlsлетр 2015

Fotogalerie

<
>