My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

SEVAK star, s. r. o.

Obchodní název: SEVAK star s.r.o.

Kraje: Praha

Obory: Biopotraviny

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Tunelářů 295, 156 00 Praha 5 Zbraslav

Telefon: +420 774 050 868

Fax:

E-mail: conv@centrum.cz

WWW: www.sevac.eu

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Rakytníková šťáva i pro diabetiky, Rakytníková pomazánka, Med s rakytníkem, Rakytníková pochoutka do jogurtu, Rakytníková zmrzlina, Rakytníkový sirup, Tropická směs s rakytníkovou šťávou, Rakytníkový olej, Rakytníkový čaj – drť z plodů, Rakytníková pochoutka s medem a ořechy,

Popis výrobce

Společnost SEVAK star s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2006. V té době se věnovala specializovanému maloobchodu, poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví a vlastnímu průzkumu v oblasti pěstování rakytníku. Také zahájila výstavbu továrny – zpracovny ovoce a přírodních produktů pro co nejefektivnější využití rakytníku s použitím vlastního know-how. Společnost SEVAK star s.r.o. se zabývá rozšiřováním pěstování rakytníku, rozvojem a výzkumem nových možností a také prodejem výsledných produktů a výrobou a prodejem doplňků stravy s bylinami. Rakytníkové bobule jsou bohatým zdrojem zejména vitaminů, karotenoidů, flavonoidů a dalších látek, podobně olej i listy a mladá kůra. Vše lze využít k přímé výrobě produktů ke spotřebě, nebo k získání jednotlivých složek pro další použití (karoten, olej, pektiny, vitaminy apod.). Rakytník lze najít v produktech jak potravinářských, tak třeba i kosmetických. Pokud jde o pěstování rakytníku, tato forma hospodaření respektuje cykly půdních živin ve prospěch environmentální udržitelnosti a společnost SEVAK star s.r.o. od počátku uplatňuje zásady ekologického zemědělství.

V roce 2011 společnost SEVAK star s.r.o. požádala a získala značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR pro deset svých výrobků.