My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

TPK, spol. s r.o. (Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.)

Obchodní název: TPK, s.r.o. (Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.)

Kraje: Středočeský kraj

Obory: Mléko a mléčné výrobky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Církvičská 240, 264 01 Sedlčany

Telefon: +420 318 841 411

Fax: +420 318 821 478

E-mail: info@povltavskomlekarny.cz

WWW: www.povltavskemlekarny.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Sedlčanský Hermelín Pikantní, Sedlčanský Romadůžek, Sedlčanský Hermelín (původní), Sedlčanský Modřenín, Sedlčanský Hermelín Selský, Sedlčanský Hermelín Smetanový, Sedlčanský Hermelín sezónní (ochucený), Sedlčanský Pepin, Sedlčanský Hermelín Figura s jogurtovou kulturou, Sedlčanský Hermelín s lesním česnekem, Sedlčanský Troubelín, Sedlčanský Vltavín,

Popis výrobce

Tradice výroby Hermelínů v Sedlčanech sahá do 50. let minulého století a bez přerušení pokračuje až do současnosti. Sedlčanský Hermelín, ale i další sýry této značky, patří mezi nejoblíbenější sýry na českém trhu. Udělení označení Český výrobek potvrzuje, že všechny sýry značky Sedlčanský jsou výhradně českého původu. Také základní surovinu pro výrobu sýrů – mléko, dodávají Povltavským mlékárnám zemědělci z okolních regionů.

Sedlčanský Hermelín je známý svou typickou chutí a vůní, ale také širokou nabídkou dalších ochucených variant. Sedlčanská sýrařská tradice a invence dnešní generace sýrařů vede k tomu, že v současnosti je značka Sedlčanský symbolem pro zrající sýry originálních chutí i vůní a představuje to nejlepší, co čeští sýraři vyrábějí. Kromě tradičního Hermelínu tak dnes v nabídce značky Sedlčanský zaujmou také různé sýrové speciality: sýry s modrou ušlechtilou plísní (Sedlčanský Modřenín či Vltavín), zrající omývané sýry s výraznou chutí a vůní (Sedlčanský Pepin či Romadůžek) nebo sýry pro vaření, pečení a grilování (Sedlčanský Troubelín a Hermelíny na gril).

Značka Sedlčanský patří do portfolia společnosti Povltavské mlékárny, a.s. se sídlem v Sedlčanech. Povltavské mlékárny jsou jednou z nejvýznamnějších českých potravinářských firem a patří k důležitým zaměstnavatelům v regionu.

Povltavské mlékárny se od 1.8.2014 sloučili fúzí s TPK, s.r.o. a nadále činnost pokračuje pod společným jménem TPK, s.r.o.

Od 1.1.2016 společnost změnila název na:Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.

дешевая наружная рекламарадиаторы бремwomen escortsпутевки в танзанию