My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Obchodní název: Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kraje: Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj

Obory: Alkoholické nápoje, Pivo

Kontaktní informace

Adresa: U Prazdroje 7, 304 97 Plzeň

Telefon: +420 377 061 111

Fax: +420 377 062 230

E-mail: info@prazdroj.cz

WWW: www.prazdroj.cz

Popis výrobce

Plzeňský Prazdroj je významným výrobcem a exportérem českého piva, které vaří ve čtyřech pivovarech, v Plzeňském Prazdroji a Gambrinusu v Plzni, v Radegastu v Nošovicích a pivovaru Velké Popovice ve středních Čechách. Plzeňský Prazdroj vyváží pivo do více než padesáti zemí po celém světě. Společnost založili a postavili společnými silami právováreční měšťané města Plzně v roce 1842, kdy byla uvařena první várka spodně kvašeného ležáku Pilsner Urquell, který dal název celému jednomu druhu piv – Pils.

Do portfolia společnosti Plzeňského Prazdroje patří tradiční česká piva Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel, Primus a Klasik. Mezi nejoblíbenější nealko piva patří pivo Birell, pivní nabídku dále obohacují pivní speciály Master, svrchně kvašené pšeničné pivo Fénix a perlivý nápoj Frisco. Do portfolia patří také osvěžující míchané nápoje z piva a ovocné šťávy Gambrinus Řízný citron nebo Gambrinus Limetka & Bezinka.

Plzeňský Prazdroj, a. s. je členem SABMiller plc., jedné z největších pivovarnických společností na světě s aktivitami na šesti kontinentech.

примеры продвижение сайтаroyal thermohigh paid escortsгорящие путевки на май 2015

Fotogalerie

<
>