My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

Kompek, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r.o.

Obchodní název: Pekárna KOMPEK spol. s r.o.

Kraje: Středočeský kraj

Obory: Pekařské a cukrářské výrobky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: J. Hory 671, 272 64 Kladno

Telefon: +420 468 004 010

Fax: +420 312 247 313

E-mail: kompek@kompek.cz

WWW: www.kompek.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Chléb Sítenský 350 g, Chléb kladenský klas 550 g, Vánočka se sladidlem 400 g, Koláče české s náplní tvarohovou 100 g, Koláče české s náplní makovou 100 g, Buchty pekáčové s náplní tvarohovou 180 g, Buchty pekáčové s náplní makovou 180 g, Chléb kladenský klas vícezrnný 350 g, Buchty pekáčové s náplní povidlovou 180 g, Buďák s mákem a švestkami 240 g,

Popis výrobce

Společnost Kompek spol. s r. o. je jednou z největších průmyslových pekáren v České republice s ryze českým původem. Ctí tradiční a osvědčené receptury výroby pečiva a zákusků (včetně svatebních dortů a svatebního pečiva) staré více než 90 let, nezapomíná však ani na současné trendy ve vývoji, což reprezentuje řada nabízených výrobků. Historie pekárny sahá až do roku 1921, kdy výrobu získala společnost VDP – Velkonákupní společnost družstev v Praze, která začala s renovací a modernizací objektu. Velikým průmyslovým podnikem se však pekárna stala až v roce 1961. Zásadním obdobím vývoje byla však osmdesátá léta, konkrétně rok 1989, kdy vznikla zcela nová moderní pekárna, která byla schopna zásobovat nejen Kladno, ale i Rakovník, Slaný a Beroun. Zlomový okamžik nastává 1. 4. 1994. Od tohoto dne začíná pekárnu provozovat společnost KOMPEK, spol. s r. o. Ve stejném roce začíná rozsáhlá celková modernizace původního provozu, která má za následek zlepšení kvality běžného pečiva a hlavně rozšíření objemu jemného pečiva. V roce 1999 zaznamenala změnu také cukrářská výroba, kde došlo k rozsáhlé modernizaci. V roce 2007 byla provedena automatizace výroby těst u výrobních linek. Zásadní byla změna výrobní technologie chleba,kde bylo dosaženo vynikající chuti a trvanlivosti dle původních zvyklostí. Od roku 2006 se pekárna pyšní certifikátem ISO 22 000, který v roce 2009 obhájila, a který je zárukou té nejvyšší kvality. V současné době společnost dokončuje realizaci projektu OPPI pod názvem EKO – energie – využití odpadního tepla při výrobě, v jehož důsledku vznikne technologicky zcela nová výroba.

Hlavním předmětem podnikání je výroba pekařských a cukrářských výrobků, potravinářských polotovarů a knedlíků. Pekárna Kompek dodává své produkty více než tisíci odběratelům v jedenácti okresech naší republiky. O kvalitě těchto produktů vypovídají ocenění udělená profesionálními porotci. Konkrétně v roce 2009 získala společnost ocenění za chléb Kladenský klas vícezrnný v soutěži Výrobek Středočeského kraje ,v roce 2010 získala ocenění za chléb Kladenský havíř a Řez dortový kakaový a v roce 2011 za Koláč cukrářský a Buďáky s mákem a švestkami.

контекстнаярекламаценарадиатор нижняя подводкаescort sericesвзять на килиманджаро