My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

Niva s.r.o.

Obchodní název: Niva s.r.o.

Kraje: Královéhradecký kraj

Obory: Mléko a mléčné výrobky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: 503 16 Dolní Přím

Telefon: +420 495 441 060

Fax: +420 495 441 060

E-mail: niva.eko@volny.cz

WWW: www.syr-niva.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Niva 50 % t. v s.,

Popis výrobce

Společnost NIVA Dolní Přím vznikla 1. července 1995 privatizací státního podniku Sýrárna Dolní Přím. Vyrábí se zde jeden typ sýru, a to plísňový sýr Niva s 50 % tuku v sušině. V současné době činí roční produkce plísňového sýru Niva 1 200 tun. Denně se zde zpracovává 35 000 litrů mléka, které mlékárna vykupuje a sváží od okolních prvovýrobců.

Sýr Niva patří do skupiny sýrů s plísní uvnitř hmoty. Vyrábí se ve tvaru válce o hmotnosti zhruba 2 kg.

Povrch válce je celistvý, se zřetelnými vpichy. Na řezu je mramorovitý prorost ušlechtilé světle až tmavě zelené plísně. Slabá světle hnědá barva na povrchu je znakem vyzrálosti sýrů a neovlivňuje jejich zdravotní nezávadnost.

Společnost dodává sýr Niva prakticky do celé České republiky, svoji produkci vyváží i na Slovensko a do Maďarska. Je výhradním dodavatelem sýru Niva do obchodní sítě TESCO, kam dodává sýr Niva v privátní značce.

Z důvodu rozšíření sortimentu byla v roce 2004 zakoupena technologie na porcování sýru. Společnost zaměstnává 36 pracovníků v jednosměnném pracovním procesu. Jedná se především o ruční práci, a proto je kladen na její kvalitu veliký důraz, stejně jako na výběr prvotních surovin a dodržování technologického postupu.

Společnost NIVA s.r.o. od počátků své existence postupně přebudovala celý provoz, a to jak výrobní, tak i skladovací a zrající prostory včetně sociálního zařízení, v celkovém nákladu 32 mil. Kč. Byla zakoupena nová technologie tak, aby byly splněny požadavky směrnic EU a veterinárního zákona.

раскрутка сайтов в гуглерадиаторы отопления в москвеdubai hot girlsтуры из киева

Fotogalerie

<
>