My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

Mlýny J. Voženílek, spol. s.r.o.

Obchodní název: Mlýny J. Voženílek, spol.s.r.o.

Kraje: Královéhradecký kraj

Obory: Mlýnské obilné výrobky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Průmyslová 107, 503 02 Předměřice nad Labem

Telefon: +420 495 581 311

Fax: +420 495 581 182

E-mail: mlyny@mlynyvozenilek.cz

WWW: www.mlynyvozenilek.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Předměřická mouka pšeničná hrubá obohacená o vitaminy a stopové prvky, Předměřická mouka pšeničná hrubá, Předměřická mouka pšeničná světlá hladká, Předměřická mouka pšeničná jemná celozrnná plnohodnotná, Předměřická mouka žitná tmavá chlebová, Předměřická mouka pšeničná polohrubá obohacená o vitaminy a stopové prvky, Předměřická pšeničná hrubá krupice, Předměřická mouka pšeničná hladká obohacená o vitaminy a stopové prvky, Předměřická mouka pšeničná celozrnná, Předměřická mouka pšeničná polohrubá, Předměřická mouka pšeničná tmavá chlebová, Předměřická mouka žitná celozrnná,

Popis výrobce

Mlýny v Předměřicích nad Labem mají svoji více než stoletou tradici. Zakladatel firmy Josef Voženílek nejprve zakoupil mlýn Budín a o tři roky později starý dřevěný mlýn, vedle kterého vybudoval zcela nový moderní objekt – mlýn Automat. Modernizoval mlýnské provozy tak, že předměřické mlýny byly vždy na vysoké úrovni a Voženílkova mouka byla známá a vyhledávaná v širokém okolí. Pan Josef Voženílek byl znám svou pílí a poctivostí. Pod jeho pevnou rukou se podařilo vybudovat mlýnský podnik, který patřil k největším v Čechách. S rokem 1948 přišlo znárodnění. V roce 1993 byly mlýny v restituci vráceny potomkům původních majitelů a ti založili firmu Mlýny J. Voženílek, spol. s r.o., kterou vedou za vydatné pomoci mlynářských odborníků. Byla tak obnovena slavná tradice předměřických mlýnů a Voženílkovy mouky.

Firma Mlýny J. Voženílek, spol. s r.o., dnes patří mezi největší výrobce mlýnských produktů v České republice. Na moderním zařízení v mlýnech Automat a Budín se denně zpracovává 300 tun kvalitní potravinářské pšenice a žita. Kvalita výrobků je zaručena i využíváním vlastního obilného sila s kapacitou 18 000 t. Sortiment finálních výrobků tvoří všechny druhy pšeničných a žitných mouk. Hlavním cílem a základní podnikatelskou filozofií firmy je spokojenost zákazníků, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Předměřická mouka znamená prvotřídní kvalitu, a proto také firma zavedla ve svých provozech řízení jakosti podle evropských norem FSSC, ISO a HACCP. Dalším důkazem kvality Předměřické mouky je i získání prestižní národní značky kvality KLASA a značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR.

оценить стоимость продвиженияайкидо для детей текстильщикиcheap escorts dubaiтуроператор по танзании