My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

Ludmila Kocourková

Obchodní název: Ludmila Kocourková

Kraje: Moravskoslezský kraj

Obory: Nealkoholické nápoje

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Masarykovo náměstí 26/15, 741 01 Nový Jičín, Provozovna - Jeseník nad Odrou č.p.189

Telefon: +420 603 834 983

Fax:

E-mail: jesenickypramen@email.cz

WWW: www.jesenickypramen.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Jesenický pramen 18,9 l, jesenický pramen 0,5 l a 1,5 l,

Popis výrobce

Majitelka Ludmila Kocourková koupila v roce 2003 areál Jesenické Kyselky (ve kterém se nacházejí 4 prameny pramenité i minerální vody-historie r.1912 prameny pokřtěny, ale až v roce 2011 začala s rekonsktrukcí a vyřizováním potřebné dokumentace. Charakteristikou podnikatelského záměru bylo obnovení provozu zpracovatelského podniku – plnírny pramenité vody a také uvedení nového produktu s názvem „Jesenický pramen“, který má svou ochrannou známku a splňuje veškeré hygienické normy. Základní ideou žadatele je oslovit s tímto novým výrobkem osoby, které preferují zdravý životní styl a dbají o své zdraví, dále pak získat nové zákazníky, kteří neznají výhody pramenité vody. Kromě nabídky výrobků velkoodběratelům a maloodběratelům chceme oslovit firmy, které se zaměřují na distribuci pramenité vody jako pitný režim zaměstnanců firem a proto se firma rozhodla nejdříve uvést na trh pramenitou vodu v 18,9l barelech.

Cílem projektu je dále využití přírodního zdroje vysoce kvalitní pramenité vody, s vyšším obsahem minerálů, k distribuci pro širokou veřejnost, velkoodběratele i podniky v okolí zdroje. V uvedené oblasti jsou celkem čtyři prameny vody Zita, Herma, Franc a Lipový.

Byla pořízena výrobní linka pro stáčení přírodní pramenité vody, včetně všech jejích potřebných částí, tedy úpravny vody s filtrací,výstřik láhví, dávkování sirupu, chlazení a sycení, plnění do  barelů 18,9l, zátkování, etiketování a skupinové balení.

Další údaje o žadatelce - podnikající fyzická osoba Ludmila Kocourková, podniká od roku 1991 a to především v oblasti hostinské činnosti. V Novém Jičíně provozuje dvě provozovny občerstvení. Tyto provozovny slouží nejen jako hostinské zařízení pro podávání teplých jídel a MENU, kdy je denně odebráno cca 700 jídel, ale především také jako výrobny studené kuchyně a její distribuce ( přes 30 druhů salátů, chlebíčků apod.) Firma zajišťuje taktéž dovážku jídel a  catering v oblasti města Nového  Jičína, případně dle požadavků odběratelů.  Obě provozovny jsou umístěny v centru Nového Jičína. Provozovna na ul. 28.října 14 je v majetku žadatelky, po pořízení a kompletní rekonstrukci byla otevřena v roce 1995, provozovna na Masarykově náměstí je v nájmu. Třetí provozovnou je  provozovna v Jeseníku nad Odrou, tato nemovitost byla pořízena v roce 2003 za účelem rekonstrukce a obnovení tradice jesenických pramenů minerální vody.

Ludmila Kocourková vlastní živnostenské listy na tyto činnosti: výroba nápojů, pěstitelské pálení, velkoobchod, specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím, realitní činnost, zprostředkování obchodu a služeb, výroba potravinářských výrobků, hostinská činnost.

Kde může zákazník výrobek koupit? V prodeji bude u distribučních firem, během května 2014

цены на аудит сайтастрейч братиславскаяnew york vip escortsтур в танзанию стоимость

Fotogalerie

<
>