My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

KONEKTA SAP s.r.o.

Obchodní název: Konekta SAP s.r.o.

Kraje: Moravskoslezský kraj

Obory: Mléko a mléčné výrobky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Rovniny 9, 748 01 Hlučín

Telefon: +420 595 046 211

Fax: +420 595 043 017

E-mail: sklad@konektasap.cz

WWW: www.konektasap.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Copánky, Tyčinky, Pařenice, Korbáčiky, Uzlíky, Copy, Harta sýrová roláda s uzeninou,

Popis výrobce

Firma KONEKTA SAP s.r.o. se zabývá výrobou sýrových specialit od roku 1998. Založil jí pan Miroslav Pěgřímek, který neustále firmu rozvíjí a modernizuje. Firma disponuje dvěma výrobními závody. Hlavní provozovna se nachází v Hlučíně, kde se zpracovává surovina pro pařený sýr. Dále se tvaruje do požadovaných velikostí a tvarů dle přání zákazníků se ochucuje kořením a balí na moderním vakuovacím stroji VARIOVAC. Druhý výrobní závod se nachází v obci Lomnice u Rýmařova v podhůří Jeseníků, zde se převážně již vyrobené sýry udí v moderních udících pecích, v tomto závodě se také vyrábí uzená sýrová roláda s uzeninou. Produkty společnosti KONEKTA SAP se vyrábějí s českých surovin, které jsou pod přísnou veterinární kontrolou, taktéž provozovny jsou pravidelně kontrolovány Krajskou veterinární správou. Společnost chce na trh dodávat kvalitní a chutné české výrobky a nadále se rozvíjet a budovat značku KONEKTA SAP.

Hlavními odběrateli produktů KONEKTA SAP s.r.o.  jsou velké potravinářské řetězce v České republice na Slovensku a v Německu.

Značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR získala společnost KONEKTA SAP s.r.o. v roce 2011 pro sedm svých výrobků.

seo оптимизация этойога на красногвардейскойindependent female escortнеобычные путешествия