My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

Kofola a.s.

Obchodní název: Kofola a.s.

Kraje: Moravskoslezský kraj

Obory: Nealkoholické nápoje

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Za Drahou 1, 794 01 Krnov

Telefon: +420 595 601 111

Fax: +420 554 618 066

E-mail: tomas.grufik@kofola.cz

WWW: www.firma.kofola.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Sedmihorka jemně sycená s příchutí limetka, Sedmihorka jemně sycená s příchutí červený rybíz, Sedmihorka jemně sycená s příchutí citron, Sedmihorka jemně sycená s příchutí pomeranč, Sedmihorka jemně sycená, Sedmihorka nesycená, Sedmihorka jemně sycená s příchutí jahoda,

Popis výrobce

Společnost Kofola je součástí skupiny Kofola, jednoho z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů se sedmi výrobními závody na čtyřech trzích střední a východní Evropy. Celkově společnost v České republice zaměstnává 700 lidí.

Historie společnosti začala v roce 1993, kdy koupila rodina řeckého rodáka Kostase Samarase sodovkárnu státního podniku Nealko Olomouc v Krnově a zahájila výrobu sycených nápojů pod původním názvem SP Vrachos s.r.o. Rok 1996 je považován za oficiální vznik společnosti Kofola. O čtyři roky později firma poprvé spojila svůj výrobní program s nápojem Kofola, když s opavskou farmaceutickou společností Ivax, tehdejším vlastníkem značky, uzavřela licenční smlouvu na jeho stáčení. V roce 2002 došlo k nákupu registrované obchodní známky a originální receptury nápoje Kofola od společnosti Ivax. O rok později Kofola a.s. získala certifikaci svého systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2000. V listopadu 2006 došlo k vyčlenění holdingu jako společnosti s vlastní právní subjektivitou a názvem Kofola Holding a.s. V roce 2012 se Kofola Holding a.s. přejmenovala na Kofola ČeskoSlovensko a.s.

Do produktového portfolia společnosti patří tradiční kolový nápoj s originální recepturou Kofola, hřejivé nápoje Natelo, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, řada ovocných nápojů a sirupů Jupí, dětské nápoje Jupík, pramenitá voda Rajec, Kojenecká voda Rajec, hroznový nápoj Vinea, Orangina, Pickwick ice tea, Top Topic, pravá americká RC cola, dále značky Chito Tonic, Snipp a Citronela. V roce 2011 přibyl do portfolia Kofoly energetický nápoj Semtex a Erektus. V únoru roku 2013 se Kofola stala výhradním distributorem značek Evian a Badoit.

V únoru 2013 se společnost Kofola stala výhradním distributorem značek Evian a Badoit pro český a slovenský trh. V roce 2014 převzala společnost Kofola distribuci přírodní minerální vody Vincentka v České republice. V následujícím roce se stala společnost Kofola výhradním distributorem výrobků Rauch pro český a slovenský trh. V roce 2015 se novým členem skupiny Kofola stala také společnost Radenska (slovinský výrobce minerálních vod).

продвижение сайта в yandexрадиаторы отопления производства италияsex woman iranаршруты восхождения на килиманджаро

Fotogalerie

<
>