My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

Jižní Morava, a.s.

Obchodní název: Jižní Morava, a.s. TVRDONICE

Kraje: Jihomoravský kraj

Obory: Ovoce a zelenina vč. zpracovaného

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Tvrdonice 701, 691 53

Telefon: +420 519 363 914 sekretariát

Fax: +420 519 363 904

E-mail: jizni.morava@iol.cz

WWW: www.asjmorava.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Papriky, Okurky, Rajčata,

Popis výrobce

V roce 1964 byl založen podnik SZP Velké Bílovice, který byl v roce 1993 přetransformován na Jižní Morava, a.s. Tvrdonice. Skleníkový areál ve Tvrdonicích začal vznikat v roce 1976 sdružováním prostředků zemědělských družstev. Na celkové produkční ploše 6,6 ha se pěstuje rychlená zelenina –vše hydroponním způsobem, systémem biologické ochrany bez chemie, čímž je dosahováno vysoké kvality a nezávadnosti produkce. Roční produkce rychlené zeleniny činí 2 000 tun a je dodávána maloodběratelům i velkoodběratelům po celé ČR.

Jsou pěstována rajčata (skleníková, s prodlouženou dobou skladovatelnosti a vyšším obsahem cukru, sklízená jako sólo plody, nebo celé vijany a typ rajčat "cherry"), okurky (skleníkové, typu midi, délka plodu 22 cm, výborné máslové chuti, dužnina světle zelená, povrch plodů je hladký, sytě zelený), paprika (skleníková, silnostěnné bloky, v barvě zelené, žluté a červené, sladká, vynikající chuti) a hlávkový salát (skleníkový, s prodlouženou trvanlivostí, typ klasický, typ lolorosa (kadeřavý, v barvě červené a zelené), typ salanova (jedním řezem se rozpadá na stejně velké listy, vhodný pro gastronomii).

Počet zaměstnanců se přizpůsobuje provozním potřebám a je kolísavý (v průměru 50 zaměstnanců). Vyprodukovaná rychlená zelenina splňuje podmínky udělení značky KLASA, dále vyhovuje požadavkům systému Integrovaná produkce zeleniny (IPZ), HACCP a taktéž GLOBAL G.A.P. Nově získala zelenina společnosti Jižní Morava, a.s. značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR.

создание и продвижение сайтов в яндексефитнес для детей люблиноdubai private escortкилиманджаро маршрут ронгаи

Fotogalerie

<
>