My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

Jaroslav Radoš

Obchodní název: Jaroslav Radoš

Kraje: Ústecký kraj

Obory: Maso a masné výrobky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Osecká 179, 435 11 Lom

Telefon: +420 476 745 423

Fax: +420 476 744 423

E-mail: jrados@seznam.cz

WWW: www.krusnohorskeuzeniny.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Šunka Lada výběrová, Kuřecí šunka Kubíček, Anglická slanina, Alpský párek se sýrem, Staročeská klobása pikant, Osecká klobása se sýrem, Hubert salám, Gothajský salám, Lahůdková pečínka, Staročeský špekáček,

Popis výrobce

Firma Jaroslav Radoš - řeznictví, uzenářství realizuje výrobu  masných výrobků a zajišťuje distribuci těchto komodit do maloobchodních i velkoobchodních prodejen, řetězců  a dalších zpracovatelských potravinářských podniků.

Firma byla založena v roce 1990, panem Jaroslavem Radošem a manželkou paní Zdeňkou Radošovou. Činnost firmy byla zaměřena  na nákup a prodej výsekových mas a masných výrobků,  výrobu domácí sekané, uzeného masa a polotovarů.

V roce 2000 byla zahájena výroba v nově vybudované provozovně, vznikla nová pracovní místa a došlo k rozšíření sortimentu. Budova byla postavena podle návrhu projekce masných závodů, a to zcela v souladu se současnými veterinárně-hygienickými požadavky, uplatňovanými na provozy tohoto typu v členských zemích EU.

Firma je zaměřena na výrobu masných výrobků. Zpracovává 75 % nakoupené masné suroviny 25 % je distribuována do vlastní sítě prodejen. Vyrábí se z vepřového, hovězího a drůbežího masa. Sortiment je založen na masných výrobcích, specialitách  a vařené výrobě, vše ve vysoké kvalitě na základě tradiční receptury.

Po celou dobu existence firmy se dbá na investování do modernizace provozu, což zajišťuje možnost zvyšování kvality výrobků a služeb za současného splnění všech legislativních předpisů. V roce 2004 bylo zavedeno ISO 9001:2000 a v roce  2008 Certifikát BS EN ISO 22000:2005. Společnost je držitelem ocenění Spokojený zákazník, KLASA, ocenění za Nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje roku 2009, v roce 2011 byla udělena 10 výrobkům značka Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR.

сервис управления контекстной рекламойполотенцесушитель дизайнерскийyoung escorts ukсайт