My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

Jan Hradecký

Obchodní název: Jan Hracecký

Kraje: Liberecký kraj

Obory: Ovoce a zelenina vč. zpracovaného

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Libštát 19, 51203

Telefon: +420 775 203 677, +420 774 879 774

Fax:

E-mail: mihulkova.hradecky@seznam.cz

WWW: www.ceskydomacicesnek.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Český Česnek z Podkrkonoší,

Popis výrobce

Pěstování česneku je pro nás srdeční záležitost. K rozšíření ploch nás ženou zákazníci, kteří o něj mají enormní zájem. Naším cílem je, aby se pracně s láskou vypěstovaný český česnek z našeho hospodářství v Podkrkonoší dostal přímo ke svému konečnému spotřebiteli za přijatelnou cenu. V žádném případě ne k překupníkům nebo do řetězců. Sami si ručíme za kvalitu a pravost každé odrůdy. Právě to nás dokáže odlišit od pochybných prodejců dovozových česnekových náhražek, které jsou pochybně vydávány za český produkt. Víme, co jsme si vypěstovali a co prodáváme. Proto si veškerou distribuci zajišťujeme vesměs sami, nebo přes další ověřené regionální producenty.

Kde může zákazník česnek koupit? Česnek prodáváme přímo ze dvora našeho hospodářství v Bělé nebo zasíláme poštou. Chystáme se také prodávat na místních farmářských trzích.

Způsob skladování: Česnek se nejlépe skladuje při teplotě kolem 2-10 stupňů v suchém prostředí. Největší chybou je uložení v lednici nebo ve vlhkém sklepě. Nejdéle vydrží přírodně spletený do selských copů, což je generacemi osvědčená metoda.

Získaná ocenění: ocenění Libereckého kraje - Výrobek roku 2012 a Regionální potravina 2012, nově také Český výrobek - garantováno Potravinářskou komorou ČR

как разместить рекламу на яндексеженский фитнес клубdubai escorts japaneseотдых в тарзании

Fotogalerie

<
>