My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

HEINZ FOOD a.s.

Obchodní název: HEINZ FOOD a.s.

Kraje: Moravskoslezský kraj

Obory: Čokoláda a cukrovinky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Jerlochovice 120, 742 45 Fulnek

Telefon: +420 606 256 196

Fax: +420 556 740 128

E-mail: heinzfood@heinzfood.cz

WWW: www.heinzfood.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Sezónní duté a formované výrobky z kakaové pochoutky, Sezónní duté a formované výrobky z bio mléčné čokolády, Sezónní duté a formované výrobky z hořké čokolády, Sezónní duté a formované výrobky z mléčné čokolády, Sezónní duté a formované výrobky z mléčné čokolády se sladidlem, Cukrová vata,

Popis výrobce

Společnost HEINZ FOOD a.s. byla založena v roce 2004 a od té doby se již etablovala mezi přední české výrobce čokolády a cukrovinek. Svého zhruba 17% podílu ve výrobě a prodeji dutých čokoládových figurek na českém trhu dosáhla především tím, že dokáže pružně reagovat na potřeby jak velkých obchodních řetězců, tak menších zákazníků i reklamních agentur a z čokolády dovede vyrobit téměř cokoliv. Díky modernímu provozu v nově zrekonstruované hale s výrobní plochou 3000 m2 a svým 60 stálým zaměstnancům dokáže společnost vyprodukovat výrobky splňující nároky na kvalitu těch nejnáročnějších zákazníků z tuzemska, ale i ze zahraničních zemí jako jsou Velká Británie, Irsko, Německo, Rakousko, Švédsko, Norsko, Slovensko, Polsko, Litva, Maďarsko a další.

Pro výrobu svých produktů, mezi které patří kromě čokoládových hmot i cukrová vata, společnost používá jen ty nejkvalitnější suroviny od předních světových producentů. Kvalita a spokojenost zákazníka je ve společnosti vždy na prvním místě. Tuto skutečnost potvrzuje i fakt, že za 8 let své činnosti nezaznamenala společnost reklamaci vztahující se na kvalitu prodávaných výrobků.

Značka Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR byla společnosti HEINZ FOOD a.s. udělena v roce 2012.

узнать тиц и prпамп люблиноbusty independent dubai escortsпоход на килиманджаро цена