My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

HAMÉ s.r.o.

Obchodní název: Hamé s.r.o.

Kraje: Zlínský kraj

Obory: Konzervované potraviny

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Na Drahách č. 814, 686 04 Kunovice

Telefon: +420 572 534 641

Fax: +420 572 585 032

E-mail: mikyska@hame.cz

WWW: www.hame.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Červená řepa, Dětský kečup Otma, Kečup Otma ostrý, Kečup Gurmán jemný EXTRA TO (310 g, 530 g, 870 g), Zelí červené, Hrášek, Zelí bílé, Kečup Otma jemný, Kečup Gurmán ostrý EXTRA TO (310 g, 530 g),

Popis výrobce

Společnost HAMÉ s.r.o. vznikla v roce 1994, nejprve jako HAMÉ s.s. Babice privatizací státního podniku Biofruct Babice. Ke změně právní subjektivity na HAMÉ s.r.o. Kunovice došlo v roce 2009. Původní společnost HAMÉ a.s. Babice zpočátku tvořil pouze jeden výrobní závod v Babicích. Společnost se postupnými akvizičními kroky rozrůstala a v dnešní době vlastní 6 výrobních závodů v České republice a 2 v zahraničí (v Rusku a Rumunsku).

HAMÉ s.r.o. je v současné době největším výrobcem konzervovaných potravin na českém trhu (paštiky, masné konzervy a cestovní občerstvení, hotová jídla, kečupy, zeleninové omáčky, sterilované zeleninové výrobky, kojenecká výživa – jak ovocné, tak maso-zeleninové příkrmy, dále džemy a další ovocné pomazánky). Je rovněž důležitým výrobcem potravin z oblasti chlazeného sortimentu (bagety, paštiky, hotová jídla). Sortiment společnosti je obohacen i o celou řadu importních výrobků (rybí konzervy, kompoty aj.). Kromě důležité role na domácím trhu s potravinami je významný rovněž export výrobků společnosti do celé řady evropských i mimoevropských zemí.

Na českém trhu Hamé nabízí své výrobky pod obchodními značkami Hamé, Otma, Znojmia, Veselá Pastýřka, Hamánek a Hamé Life Style a Vasco da Gama.

Současná společnost HAMÉ s.r.o. svůj výrobní program průběžně rozšiřuje v souladu s požadavky moderního způsobu stravování. Dnes se svou produkcí 100 000 tun hotových výrobků patří k největším českým producentům potravin. Společnost HAMÉ vlastní 7 výrobních závodů v České republice a 2 v zahraničí. V zahraničí jsou to závody Caracal v Rumunsku a Bogoljubovo v Ruské federaci.

Hlavní filosofií společnosti je vyrábět kvalitní a cenově dostupné potraviny pro široký okruh spotřebitelů.

проверка тиц и prфункциональный тренинг борисовские прудыindependent escorts in dubaiтанзания дар эль салам сафари отзывы