My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

GURMÁN KLUB, s.r.o.

Obchodní název: GURMÁN KLUB, s.r.o.

Kraje: Středočeský kraj

Obory: Lahůdkářské výrobky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Karlovarská třída 532, 273 01 Kamenné Žehrovice

Telefon: +420 312 658 333

Fax: +420 312 658 334

E-mail: info@gurmanklub.cz

WWW: www.gurmanklub.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Šunkový závitek s křenem a chřestem 150 g, Gurmánské vejce v aspiku 150 g, Tvarohová pomazánka jarní, Bagetová vajíčková pomazánka, Brokolicová pomazánka s česnekem, Budapešťská pomazánka, Česneková pomazánka, Jemná tvarůžková pomazánka, Pomazánka a la losos s kaviárem, Pomazánka a la krab s jogurtem, Pomazánka Tatarák, Rybí pomazánka, Rybí pomazánka pikant, Řecké tzatziki, Salát a la krab, Švejkův salát, Šunková pomazánka, Šunkový závitek v aspiku 150 g, Tvarohová pomazánka se šunkou a křenem, Tvarůžková pomazánka pikant, Topinková pomazánka, Tvarůžková pomazánka s kmínem a pažitkou,

Popis výrobce

GURMÁN KLUB se sídlem v Kamenných Žehrovicích je český potravinový výrobce tradičních lahůdkářských salátů, pomazánek, aspikových výrobků a specialit. Společnost působí na českém trhu od roku 1995 a jejími zákazníky jsou zejména velké retailové řetězce.

GURMÁN KLUB investuje značné prostředky do managementu kvality a zdravotní nezávadnosti vyráběných produktů, výrobních a vývojových technologií, optimalizace logistických procesů a vzdělání managementu společnosti. Díky vysokému nastavení kvality výrobků splňuje nejen veškeré legislativní požadavky, ale i náročné standardy systému HACCP a International Food Standard.

Roční objem výroby činí zhruba 2 200 tun hotových výrobků. Cílem společnosti je udržet kvalitu svých výrobků, služeb a dbát na maximální spokojenost cílového zákazníka.

Společnost GURMÁN KLUB, s.r.o. působí od začátku své činnosti pouze na českém trhu. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní a prověřené potravinářské suroviny. Pokud je to možné, jsou tyto suroviny výhradně od českých zpracovatelů a výrobců.

Společnost GURMÁN KLUB v posledních letech velmi dobře vnímá vývoj trendů na trhu a zvýšenou poptávku běžného českého zákazníka po tuzemských výrobcích. Jakmile byla aktivita Potravinářské komory ČR – značka Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou představena, byla společností GURMÁN KLUB přivítána a nebyla žádná překážka se k této aktivitě připojit. Společnost získala značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR pro celé své portfolio výrobků v roce 2012.

оптимизация web сайта оптимизаторыкурсы йоги на братиславскойescourt servicesэкскурсия килиманджаро