My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

FrostFood a.s.

Obchodní název: FrostFood, a.s.

Kraje: Královéhradecký kraj

Obory: Zmrazené potraviny

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Rokytnice v Orlických horách 41, 517 61

Telefon: +420 602 526 050

Fax: +420 494 337 644

E-mail: adam.hacura@frostfood.cz, info2@frostfood.cz

WWW: www.frostfood.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Šišky plněné mákem, Taštičky s povidly, Jahodové knedlíky, Bramborové knedlíky s uzeným masem, Šišky se špenátem a uzeným masem, Meruňkové knedlíky, Taštičky s jahodami, Taštičky s tvarohem, Borůvkové knedlíky, Švestkové knedlíky,

Popis výrobce

Společnost byla založena na podzim roku 1993 pod názvem Guseppe. V roce 1997 byla společnost koupena norskou společností Orkla Foods. Pod novým vlastníkem společnost úspěšně expandovala do okolních zemí (Maďarsko, Rumunsko, Slovinsko, Polsko, Estonsko), ale i do Skandinávie (Norsko, Švédsko). V následujících letech byla zahájena výroba slaných a sladkých zmrazených knedlíků a taštiček pod značkou GUSEPPE. V letech 2008 – 2010 byla společnost součástí skupiny Dr. Oetker, poté společnost od Dr.Oetkera odkoupil management firmy ve spolupráci se skupinou zahraničních investorů.

Společnost FrostFood, a.s. se orientuje na výrobu a prodej zmrazených pizz, zmrazených plněných knedlíků a taštiček a zmrazených specialit mezinárodní kuchyně. Je jedním z největších výrobců obou typů pizz – amerického typu na tlustém těstě a italského typu na tenkém těstě, a to pod privátními značkami svých obchodních partnerů. Má dominantní postavení na trhu zmrazených knedlíků – 3 ze 4 knedlíků na českém trhu jsou vyrobeny společností FrostFood, a.s. a na český a slovenský trh jsou dodávány pod značkou DON PEPPE. Zmrazené speciality jako calzone, snacky a wrapy se exportují do 10 zemí.

Frostfood, a.s. zaměstnává více než stovku zaměstnanců, roční obrat firmy se pohybuje okolo 180 mil Kč. Společnost klade mimořádný důraz na kvalitu svých výrobků – je vlastníkem certifikátů IFS a BRC. Neméně důležité jsou neustále inovace s důrazem na zdravotní benefity výrobků, široký sortiment a snadná příprava pro konečného spotřebitele.

web оптимизация сайта раскруткабокс волжскаяescorts outcallафриканское сафари cabela african safari