My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

efko cz s.r.o.

Obchodní název: efko cz s.r.o.

Kraje: Jihočeský kraj

Obory: Konzervované potraviny

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: třída Čs. Armády 839, 391 81 Veselí nad Lužnicí

Telefon: +420 381 503 111

Fax: +420 381 583 406

E-mail: efko@efkocz.cz

WWW: www.efkocz.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

celé portfolio,

Popis výrobce

Společnost efko cz s.r.o. Veselí n. Lužnicí je přední konzervárenská společnost náležící ke středoevropskému potravinářskému koncernu EfkoFrischfrucht&Delikatessen GmbH, který zásobuje trh čerstvou, zpracovanou a konzervovanou zeleninou, ale také delikatesami a ovocnými přesnídávkami. efko cz využívá koncernových zkušeností a podílí se na vývoji a výzkumu. Jeho silnou stránkou je spolupráce se zemědělci, s nimiž vybírá optimální odrůdy a ručí na kvalitu surovin. Může se pochlubit nejmodernějším výrobním provozem v ČR, silným inovačním potenciálem, mnoha odborníky, certifikací IFS či TESCO Standard.

Výrobky jsou chráněny vlastními ochrannými známkami. Značka efko pokrývá nejširší nabídku a jednoznačně garantuje nejvyšší kvalitu, dokonalé zpracování a harmonickou chuť. Tyto hodnoty vyznávají i výrobky specializovaných řad SALATBAR (svěží vtipná řešení) a TRADIČNÍ. Pro výrobky ProntoPerPasta, Jalapeňo, Cheesy peppers atd. vyhradilo efko novou řadu *EXCLUSIVE*. efko vyrábí i moderní zdravé ovocné svačinky GENUSSPlus bez umělých barviv, sladidel a aromat. Jejich obliba stoupá, zejména u maminek. Také Dětská řada, kterou efko vyvinulo tak, aby chutnala zejména dětem a neobsahovala žádnou zbytečnou chemii, je stále oblíbenější.

Velice významná je značka machland. Výrobky dosahují vysoké kvality špičkovým zpracováním vybraných surovin. Široká nabídka výrobků obsahuje i řadu odlišných chuťových řešení, zejména pikantní varianty. Také značka machland posiluje svou pozici nejen v ČR.

V ČR jsou výrobky efko a machland ve všech obchodních řetězcích. V zahraničí jsou k dostání v Rakousku, Slovensku, Německu, Itálii, Polsku a Maďarsku. Výrobky privátních značek putují mimo ČR do Rumunska, Chorvatska, Slovinska apod.

efko cz s.r.o. získalo značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR pro celé své portfolio výrobků v roce 2012.

реклама строительствадимми фитнес в марьиноdubai escorts meв танзании в августе