My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

Corax Trading s.r.o.

Obchodní název: Corax Trading s.r.o.

Kraje: Jihočeský kraj

Obory: Maso a masné výrobky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Mládežnická 1984/1, 373 16 Dobrá Voda u Českých Budějovic

Telefon: +420 387 001 678

Fax: +420 387 001 670

E-mail: miloslav.koutnik@corax.cz

WWW: www.jatkamostky.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Jihočeské Jerky hovězí kořeněné, Jihočeské Jerky hovězí natur, Jihočeské Jerky vepřové natur, Jihočeské Jerky vepřové kořeněné, Jihočeské Jerky z kapra natur, Jihočeské Jerky z kapra kořeněné,

Popis výrobce

Vznik společnosti Corax Trading s.r.o. je datován rokem 1998. Firma vznikla nejprve jako obchodní společnost s masem a masnými výrobky a od roku 2011 provozuje vlastní jatka a masnou výrobu v Mostkách u Kaplice. Cílem společnosti Corax Trading s.r.o. jsou dodávky masa a masných výrobků na trh v co nejvyšší kvalitě. Z tohoto důvodu firma Corax Trading s.r.o. dodává na trh špičkové hovězí maso, které je vyrobeno suchým zráním masa výhradně plemene Aberdeen Angus. Masné výrobky, které firma dodává na trh, jsou vyrobeny výhradně z masa bez dalších přídatných látek a  jsou bezlepkové.

V roce 2012 firma Corax Trading s.r.o. uvedla na trh speciální  masný výrobek „Jihočeské Jerky“. Jedná se o jemně zauzené a sušené pásky hovězího, vepřového, drůbežího a rybího masa. V tomto výrobku spatřuje firma Corax Trading s.r.o. slibnou budoucnost, neboť se jedná o výrobky s velkým obsahem bílkovin, který je vhodný pro zdravý životní styl a sportovce. V roce 2013 získala společnost pro dva výrobky řady Jihočeské Jerky – Jihočeské Jerky natur a Jihočeské Jerky kořeněné – značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR.

подбор слов в гуглфитнес клуб абонемент тц бумhot massage girlsтанзания цены

Fotogalerie

<
>