My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

ČESKÉ HOUBY a.s.

Obchodní název: ČESKÉ HOUBY a.s.

Kraje: Jihočeský kraj

Obory: Houby

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Nedvědice 53, Soběslav

Telefon: +420 381 523 535

Fax: +420 381 523 534

E-mail: info@ceskehouby.cz

WWW: www.ceskehouby.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Žampion zahradní, Hlíva ústřičná,

Popis výrobce

Společnost ČESKÉ HOUBY a.s. se sídlem v Soběslavi se zabývá výrobou, pěstováním, balením, zpracováním a distribucí potravin. Zákazníky jsou hlavně maloobchodní řetězce, cateringové společnosti a restaurace. Firmě ČESKÉ HOUBY a.s. patří následující portfolio značek a produktů: České houby – čerstvé a sušené houby, čerstvé salátové výhonky, polotovary pro rychlou přípravu a dochucení jídel obsahující houby, Bon Fruit -sušené ovoce, Mr. Appetite – bylinkové pasty pro gurmány.
Všechny procesy ve firmě ČESKÉ HOUBY a.s. podléhají nepřetržité kontrole podle nejpřísnější potravinové evropské normy IFS (International Food Standard). Vysoká kvalita a péče, s níž se společnost ČESKÉ HOUBY a.s. věnuje provozu firmy, byla stvrzena jak zmíněnou certifikací, tak různými oceněními. ČESKÉ HOUBY a.s. jsou držitelem značky KLASA a od roku 2011 také značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR pro dva produkty – hlíva ústřičná a žampion zahradní.

Společnost ČESKÉ HOUBY a.s. se snaží maximálně vyjít vstříc požadavkům všech zákazníků a proto je schopna zajistit nejrůznější formy dodání veškerého nabízeného sortimentu v různém množství dle individuálního přání zákazníka.

способы продвижение сайтатанцы для детейdubai escort listingмаршрут килиманджаро махаме

Fotogalerie

<
>