My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

CATUS spol. s r.o.

Obchodní název: CATUS spol. s r.o.

Kraje: Kraj Vysočina

Obory: Čaj, Čokoláda a cukrovinky, Dehydratované výrobky, Doplňky stravy, Kakao, Káva, kávoviny, kávoviny, Mléko a mléčné výrobky, Mlýnské obilné výrobky, Nealkoholické nápoje, Pekařské a cukrářské výrobky, Potraviny pro zvláštní výživu

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Kyjovská 1598, 58001 Havlíčkův Brod

Telefon: 00420 569 431 770

Fax:

E-mail: info@catus.cz

WWW: www.catus.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

CATUS TEA - lesní plody, CATUS TEA - třešeň - rakytník, CATUS TEA - broskev - mandarinka, CATUS TEA - meloun - jahoda, CATUS TEA - černý čaj s citronem,

Popis výrobce

Historie společnosti CATUS spol. s r.o.:

Společnost CATUS spol. s r.o., Havlíčkův Brod vznikla v roce 1991. Zabývá se výrobou instantních směsí na přípravu teplých a studených nápojů, instantních dezertů, vitaminových preparátů, speciálních nutričně modifikovaných výrobků a výrobou instantních směsí na zakázku.

Společnost vznikla jako zcela nový výrobní subjekt. Prvotní výrobní záměry byly realizovány smluvní kooperací, později společnost postupně vybudovala vlastní moderní výrobně-skladový areál se zcela novou technologií, která je trvale doplňována a rozšiřována.

V současné době je základní technologií společnosti homogenizace práškových směsí

a potravinářské balení směsí od hmotností 3 gramy do 25 kg v objemu do 250 tun měsíčně. Výrobní zařízení tvoří homogenizátory , balící automaty , pytlovací váha  a doplňková zařízení k dobalování, potiskování a manipulaci se zbožím i s materiálem. Výroba s distribucí jsou řízeny a sledovány a moderním výrobně-informačním systémem. Všechny výrobky jsou vyráběny podle vlastních originálních receptur.

Společnost je držitelem certifikátu FSSC 22000:2011 (systém managementu bezpečnosti potravin), má zaveden systém sledování kritických bodů ve výrobě HACCP, má vyřešeno nakládání s obaly (uzavřena "Smlouva o sdruženém plnění" se společností EKO-KOM, a.s.) a je schváleným zařízením pro "skladování surovin s podílem živočišného produktu pro přípravu suchých směsí".

Hlavní milníky společnosti CATUS spol. s r.o.

Firma byla založena v listopadu 1991 dvěma společníky, sídlila v pronajatých prostorách na adrese Kyjovská ul. 1962, Havlíčkův Brod.

Výroba byla zajišťována smluvním dodavatelem   v Českých Budějovicích. V základním sortimentu byly instantní krémy, šlehačky a zmrzliny.

V r. 1993 byl zakoupen objekt bývalé pražírny kávy na adrese Kyjovská 1598, Havlíčkův Brod, který byl následně rekonstruován.

V létě r. 1994 byl zahájen zkušební provoz v rekonstruovaných prostorech na nové balicí lince, sortiment byl průběžně doplňován o nové výrobky - multivitaminy, čaje, kávové a čokoládové směsi.

V r. 1998 byla navázána spolupráce s f. Kontinua - byla založena společnost STABILA s.r.o., se sídlem Kyjovská 1598, Havlíčkův Brod, technologie byla doplněna novou balicí linkou, sortiment byl doplněn o další výrobky (cukrářské krémy, šlehačky atd.).

V r. 2000 byly rozšířeny skladovací prostory, sortiment byl dále doplňován (studené nápoje, nápoje pro sportovce), byl budován vlastní obchodní tým.

V r. 2004 byla realizována zásadní dostavba objektu o nové výrobní a skladovací prostory, které byly následně doplněny o další balicí linku a skladovací systém.

V r. 2006 firma zavedla nový informační systém, který zajistil propojení výrobních procesů, ekonomických výstupů a evidence. Průběžně bylo doplňováno technologické vybavení výroby dalšími balicími stroji a manipulační technikou. Trvale byl rozšiřován sortiment výrobků, segment odběratelů a doplňován stav zaměstnanců.

V r. 2007 byl odkoupen obchodní podíl ve společnosti STABILA s.r.o., a firma byla transformována na společnost CATUS Servis s.r.o., zaměstnávající zdravotně postižené pracovníky.

V období 2007 - 2011 bylo dále rozšiřováno výrobní zařízení o nové balicí linky, rozšiřován segment odběratelů o nové oblasti a doplňován obchodní tým.

V r. 2011 byla realizována druhá rozsáhlá rekonstrukce a přístavba skladovacích, výrobních a kancelářských prostor firmy.

V r. 2012 byla doplněna zatím poslední balicí linka na novou technologii balení, byl doplněn obchodní tým, včetně doplnění vozového parku a rozšířen stav zaměstnanců. I nadále je rozšiřován sortiment výrobků a segment odběratelů o nové projekty.

Současnost společnosti CATUS spol. s r.o.:

Jsme rodinná ryze česká společnost s více než dvacetiletou tradicí.

Pilířem naší výroby jsou práškové směsi pro přípravu studených a teplých rozpustných nápojů, vitaminových doplňků, pokrmů a desertů. Všechny naše výrobky vyrábíme podle vlastních originálních receptur s velkým důrazem na jejich kvalitu.Pravidelně investujeme do vzdělávání všech našich zaměstnanců a tým našich 12-ti obchodních zástupců působí po celé republice.

Jsme držiteli certifikátu FSSC 22000:2011 a řadíme se tak k držitelům jednoho z nejvyšších standardů pro výrobu a bezpečnost potravin, který vydává certifikační autorita TÜV SÜD Management Service GmbH Německo.Výrobní prostory jsou vybaveny 7 balicími linkami na produkci různých typů výrobků - homogenních práškových směsí, skladovací prostory jsou vybaveny regálovým systémem pro skladování surovin a hotových výrobků. Celý areál, včetně manipulačních ploch je ve vlastnictví společnosti.Hlavním zaměřením společnosti je oblast institucionálního stravování, oblast HORECA a speciální produkty (sport, pekařství, cukrárenská výroba atp.). Rostoucí ekonomické ukazatele a spokojení zákazníci, kteří s námi dlouhodobě spolupracují, jsou důkazem nejen našeho neustálého růstu a rozvoje, ale i naší flexibility a sledování moderních trendů ve výživě.

  Portfolio výrobků:

Nealkoholické výrobky, Kávové a kávovinové výrobky, Zmrzlinové směsi, Ledové tříště, Mléčné nápoje, Sportovní nápoje, Potraviny pro zvláštní výživu, Doplňky stravy, Čaje instantní a sypané, Čokoládové výrobky, Ochranné nápoje, Výrobky určené pro Vending, Cukrářské výrobky, Dehydratované výrobky

Kde může zákazník výrobky koupit? Výrobky jsou určeny převážně pro institucionální stravování (školy, školky, jídelny atd.) a gastronomii, okrajově jsou k dostání v retailu.

контекстная реклама реклама в интернетефитнес м шипиловскаяuk escort agencysite

Fotogalerie

<
>