My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

CARLA, spol. s r. o.

Obchodní název: CARLA, spol. s r. o.

Kraje: Královéhradecký kraj

Obory: Čokoláda a cukrovinky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Krkonošská 2850, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 499 628 811

Fax: +420 499 621 202

E-mail: carla.dk@carla.cz

WWW: www.carla.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

celé portfolio výrobků,

Popis výrobce

Společnost CARLA spol. s r.o. ze Dvora Králové nad Labem založená 1. října 1992 je v současné době jednou z mála českých továren na čokoládu. Původně chtěla „jen zaplnit volné místo na trhu“ produkce čokolád pro průmyslové zpracování, avšak vzhledem k prázdnému místu na trhu hotových výrobků se rozhodla investovat do technologie a koncem 90. let vstoupila do retailu.

Díky rozmanitému sortimentu dokáže CARLA uspokojit chutě každého milovníka čokoládových pochutin. V její produkci najdeme mimo čokolád a cukrářských polev také marcipánové výrobky a fondánové hmoty. Kromě finálních výrobků pro maloobchod nabízí CARLA také průmyslové polotovary a produkty pro gastronomii.

Neustálé zlepšování standardů kvality výrobků a služeb patří mezi hlavní záměr společnosti CARLA. Cílem společnosti CARLA je poskytovat zákazníkům výrobky, které budou se 100% zárukou zdravotně nezávadné a bezpečné. Systémy řízení kvality ve společnosti CARLA byly nejdříve certifikovány podle mezinárodně uznávaných standardů kvality ISO 9001 a 9014, přičemž v roce 2009 přešla CARLA na vyšší stupeň certifikace, a to na certifikace dle norem BRC a IFS. Společnost CARLA nastavila systém HACCP, který zajišťuje výrobu bezpečných produktů, a také systém sledovatelnosti a dohledatelnosti v celém výrobním procesu, díky kterému je možno dohledat a identifikovat veškeré použité suroviny, polotovary i hotové výrobky.

Společnost CARLA má k dispozici jak vlastní skladové prostory, tak i vlastní vozový park, což zajišťuje bezpečnost, kvalitu a dohled nad výrobky (kontrolovaná teplota skladování a transportu, zajištění sanitace apod.).

позиции сайта в поисковых системахфитнес для девушек люблиноbest sites for escortsв танзании в октябре