My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

BulKo, s.r.o.

Obchodní název: BulKo, s.r.o.

Kraje: Středočeský kraj

Obory: Ovoce a zelenina vč. zpracovaného

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Dobřichov 142, 289 11 Dobřichov

Telefon: +420 773 607 886

Fax:

E-mail: kozlova.zahradka@bulko.cz

WWW: www.bulko.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Český česnek,

Popis výrobce

Firma BulKo, s.r.o. byla založena roku 2006 dvěma zakladateli. A to mým dědečkem panem Josefem Kozlem a jeho vnukem Josefem Bulantem (mou maličkostí).

Svým vznikem společnost navázala na dlouholetou tradici naší rodiny a stala se tak přímým pokračovatelem v převážně zemědělském podnikání, ve kterém od roku 1991 do roku 2006 podnikal můj dědeček (jako osoba samostatně výdělečně činná). Jsme tedy rodinná firma, hospodařící na svých i pronajatých pozemcích, se zaměřením na pěstování nejen rostlinných komodit, ale zvláště pak se specializací na oblast ovoce a zeleniny.

Vzhledem k menší velikosti naší společnosti a cílené strategii, kterou máme od počátku svého založení, kde je především naším cílem dodat klientům co nejčerstvější a nejkvalitnější ovoce či zeleninu, je dán i směr a možnost našeho dalšího vývoje a realizace vysokých cílů, týkajících se právě našich spokojených zákazníků. Jako příklad mi dovolte uvést jeden náš produkt, kterým jsou již od roku 1991 jahody. Právě dlouholetou tradicí se k nám vracejí rok co rok naši věrní zákazníci a naše služba jim spočívá v těchto krocích: Již dopředu ( v případě jahod je to až 1 rok) přijímáme objednávky a v okamžiku sklizně je zpětně kontaktujeme (dle pořadníku) a domlouváme nejen den, ale i hodinu, která jim vyhovuje k převzetí zboží. Poté jsou jahody sbírány čerstvé v dohodnutý den, cca 2h před příjezdem zákazníka. Díky tomuto postupu ručíme za vysokou kvalitu a zároveň čerstvost našich produktů (jahod).

Tento vysoký standard, je pro nás natolik zavazující, že mu podřizujeme velikost naší firmy, která tak stále zůstává výhradně rodinným podnikem. Jedině tak můžeme zaručit kvalitu, protože spokojený zákazník je u nás na prvním místě.

Značná část naší produkce, které nyní vévodí kvalitní český česnek a masitá rajčata, je určena k pravidelným sezonním dodávkám prestižním restauracím, nejen v našem regionu, ale i v hlavním městě Praze.

Nabízíme tento sortiment: jahody, broskve, meruňky, švestky, ringle, rybíz, český česnek, cibule, rajčata a papriky.

Vzhledem k výše popsané strategii naší společnosti,  její nabídce a způsobu hospodaření jsme  v roce 2013 obdrželi Certifikát regionálního výrobce: Kozlova zahrádka – letitá tradice z Dobřichova a jsme tak oprávněni označovat naše produkty ochrannou známkou POLABÍ regionální produkt.

V současné době si Vám dovolujeme nabídnout tři odrůdy českého česneku: Bjetin, Vekan a Krajovou odrůdu. Všechny výše jmenované odrůdy jsou k dispozici volně vážené nebo na pevném stonku.

Český česnek prodáváme ze dvora na naší adrese po domluvě v kterýkoliv den. Dále pak na akcích vypsaných na úvodní stránce webových stránek. V případě objednání většího množství, jsme schopni česnek po domluvě i zavézt. Pravidelně zavážíme oblast Kolína, Poděbrad a Prahy.

продвижение сайта в инетеактив фитнесescort servisesафриканское сафари cabela s african safari прохождение

Fotogalerie

<
>