My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

BONECO, a. s.

Obchodní název: BONECO, a. s.

Kraje: Praha

Obory: Lahůdkářské výrobky, Ovoce a zelenina vč. zpracovaného, Vejce a výrobky z nich

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Lopatecká 223/13, 147 00 Praha 4

Telefon: +420 321 611 101

Fax: +420 321 611 117

E-mail: sekretariat@boneco.cz

WWW: www.boneco.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Tatarská omáčka, Pomazánka se šunkou a křenem, Tatarská omáčka s feferony, Pomazánka tvarohová s křenem a uzeninou, Křen se smetanou, Křen ochucený, Pomazánka camping, Pomazánka sýrová pikant s česnekem, Plnotučná hořčice, Majolka klasická, Pomazánka chlebíčková vaječná, Majolka olivová, Hořčice s křenem, Francouzská omáčka, Majolka light, Kečup klasik, Salát ďábelský, Barovská hořčice, Salát pařížský, Grilovací hořčice, Pomazánka sýrová s uzeným masem, Francouzská hořčice, Pomazánka Budapešťská, Majolka exklusive, Salát tzatziky, Salát Coleslaw, Zbojnický salát, Jánošíkův salát, Pomazánka bagetová Brokolicová, Pomazánka bagetová sýrová, Pomazánka bagetová Vlašská, Pomazánka topinková, Salát vlašský, Omáčka Samuraj, Camping salát, Hanácký salát, Salát pochoutkový, Majolka tzatziki, Vaječný salát, Dětská hořčice, Dijon hořčice, Majolka salsa, Drůbeží pikant salát, Kremžská hořčice, Majolka Wasabi, Bramborový salát, Dětský kečup EXTRA,

Popis výrobce

Společnost BONECO a.s. je významným potravinářským subjektem se zaměřením na výrobu potravin a polotovarů pro potravinářskou výrobu se širokou škálou výrobků a to zejména: majonézy, omáčky, hořčice, lahůdkové saláty.

Všechny tyto výrobky jsou uváděny pod značkou BONECO, jejíž tradice sahá do začátku 90. let 20. století. Vlajkovou lodí výrobků BONECO je tradiční klasická majonéza Majolka, která se vyrábí v nezměněné kvalitě již od roku 1957.

Krédem společnosti se od počátku stala vysoká, nadstandardní kvalita výrobků nejen z hlediska receptur, ale i vysoké úrovně výroby z hlediska  bezpečnosti a standardnosti, což vedlo v roce 2005 k získání certifikace systému HACCP. Úspěchem na poli kvality výrobků je i fakt, že tato společnost dosáhla ocenění národní značkou KLASA pro 6 svých výrobků. Začátkem roku 2009 splnila společnost požadavky o ekologickém zemědělství a získala certifikát BIO. Tyto úspěchy vyvrcholily v polovině roku 2009, kdy BONECO a.s. získalo certifikaci IFS, čímž poskytuje kompletní standard dodavatele potravin pro největší evropské obchodníky.

Kompletní výroba je pod pravidelnou kontrolou a splňuje všechny náležitosti a povinnosti kladené na výrobce a na zdravotní nezávadnost výrobků, jmenovitě z oblastí bezpečnosti potravin, správné výrobní praxe a správné hygienické praxe. Na dodržení všech parametrů vysoké úrovně výroby i finálních výrobků se ve velké míře podílí i vlastní kontrolní laboratoře, a to jak pravidelnou denní laboratorní kontrolou vstupních surovin a finálních výrobků, tak i trvalým dohledem ve výrobě. Společnost má i vlastní vývojové centrum, kde nové výrobky a technologie vznikají již od prvopočátku dle všech legislativních a bezpečnostních požadavků.

Značku KLASA získal výrobek: Majolka

Značku Regionální potravina získal výrobek: Bagetová vaječná pomazánka

как улучшить свои продажиженский бокс братеевоtantra dubaiстоимость софари