My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

BOHEMILK, a.s.

Obchodní název: BOHEMILK, a.s.s

Kraje: Královéhradecký kraj

Obory: Mléko a mléčné výrobky

Kontaktní informace

Adresa: Podzámčí 385, 517 73 Opočno

Telefon: +420 602 141 357

Fax: +420 494 667 906

E-mail: info@bohemilk.cz

WWW: www.bohemilk.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Čerstvé mléko polotučné, Mixar Extra Vanilka – zmrzlinová směs, Caramelo Condé s kakaem, Opočenské čerstvé mléko polotučné, Trvanlivé mléko plnotučné, Čerstvé mléko plnotučné, Trvanlivé mléko polotučné, Smetana výběrová kvalita, Caramelo Condé, Opočenské čerstvé mléko plnotučné,

Popis výrobce

Historie opočenské mlékárny se píše od roku 1936. Byla postavena v srdci východních Čech dnešního Královehradeckého kraje. Zpracovává nejkvalitnější mléko z podhůří Orlických hor, jedné z nejméně ekologicky znečištěných oblastí.

V minulosti byla mlékárna ve vlastnictví holandských společností NUTRICIA a poté Friesland. V červnu 2005 byl úspěšně dokončen prodej mlékárny. Novým majitelem se stala společnost BOHEMILK. Ta od 1. 1. 2007 patří do skupiny InterLacto Group, která zahrnuje společnost InterLacto, mlékárny v Jihlavě, Olešnici a Opočně a další zemědělské subjekty.

Nosnými produkty společnosti jsou čerstvá a trvanlivá mléka, trvanlivé smetany, velkoobjemová balení jogurtů a zakysané smetany, máslo a směsné máslo. Všechny tyto výrobky jsou na trh dodávány pod značkou BOHEMILK. Společnost dále vyrábí zmrzlinové směsi a to pod značkou MIXAR a FREDOMIX. Sortiment doplňují sušená mléka určená pro průmyslové zpracování ve výrobnách.

Vedení společnosti je přesvědčeno, že úspěch v podnikání je závislý na spokojenosti zákazníka s jakostí dodávaných výrobků. Z tohoto důvodu koncipovalo svoji politiku jakosti a zdravotní nezávadnosti jako součást celkové strategie firmy. Rozhodujícím cílem mlékárny je, aby veškeré výrobky svou kvalitou odpovídaly požadavkům, potřebám a očekáváním zákazníků. To předpokládá vedle důrazu na jakost výrobního procesu a finálních výrobků i péči o životní prostředí a plnění obecně platných legislativních předpisů. Od roku 2001 je společnost držitelem certifikátu kvality ISO 9001:1994, který byl v roce 2004 transformován na certifikát ISO 9001:2000. Od roku 2004 je společnost držitelem certifikátu systému HACCP. Pro výrobu jogurtu obdržela společnost certifikát bio. V roce 2009 získala společnost BOHEMILK certifikát podle standardu BRC & IFS.

регистрация в каталоге рамблерайкидо для детей борисовские прудыfemale esscortsтур на килиманджаро

Fotogalerie

<
>