My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

BEAS, a.s.

Obchodní název: BEAS, a.s.

Kraje: Královéhradecký kraj

Obory: Pekařské a cukrářské výrobky

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Gočárova 1620, 501 01 Hradec Králové

Telefon: +420 494 377 996

Fax: +420 494 384 652

E-mail: beas@beas.cz

WWW: www.beas.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Chléb Vital Porlico, Závin s makovou náplní, Chléb Aroma vícezrnný, Chléb Vital, Ličenský chléb řemeslný, Ličenský Sokolík, Ličenský chléb, Slunečnicový chléb, Veka tuková, Sváteční koláčky směs,

Popis výrobce

Ličenská pekárna byla vybudována v roce 1961 v oblasti Orlických hor u obce Lično. V roce 1991 ji v rámci privatizace zakoupila akciová společnost BEAS se sídlem v Hradci Králové. V pekárně se v té době vyráběly pouze dva druhy konzumního chleba a ve dvousměnném provozu zde pracovalo jednadvacet zaměstnanců. Během dalších dvaceti let byla pekárna postupně modernizována a rozšiřována. Nyní v pekárně pracuje kolem 220 zaměstnanců, kteří zde vyrábí na 230 druhů pekařských výrobků, včetně výroby BIO pečiva a ruční výroby proslulých svátečních koláčků.

Koláčky jsou jedním z šestnácti výrobků, které jsou oceněny národní značkou KLASA. Spolu s Ličenským chlebem jsou také nositelem certifikátu ORLICKÉ HORY originální produkt. Sváteční koláčky získaly v roce 2010 v kategorii cereálních výrobků ocenění Česká chuťovka 2010. V letošním roce koláčky získaly v této soutěži diplom a jako vítěz byl ohodnocen Ličenský Sokolík – žitnopšeničný chléb z ličenské pekárny. Mezi oblíbené výrobky ličenské pekárny patří jednoznačně Ličenský chléb. Vyrábí se bez konzervantů, a jako všechny výrobky, za použití pramenité vody s parametry vody kojenecké (z vlastního hlubinného vrtu). Již po šesté za sebou pekárna Lično zvítězila v soutěži Potravinář a potravina roku Královéhradeckého kraje (2006 - 2011), a to jak v kategorii Mlýnské a pekárenské výroby, tak i jako celkový vítěz (největší celkový počet zákazníky zaslaných hlasů). Ličenský chléb řemeslný se stal v loňském roce Řemeslným chlebem roku 2010 v celorepublikové soutěži. V letošním roce byly oba chleby (Ličenský chléb a Ličenský chléb řemeslný) na Dnech chleba v Pardubicích oceněny jako „Chléb vynikající kvality“. Nově také nese deset výrobků označení Český výrobek - garantované Potravinářskou komorou ČR. Systém HACCP (systém kritických bodů při výrobě potravin) je auditován a certifikován Českou společností pro jakost Praha.

оптимизация сайта под яндексактив фитнес в братеевоoutcall dubai escortгорячие туры на майские праздники