My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Výrobce

ALIKA a.s.

Obchodní název: ALIKA a.s.

Kraje: Olomoucký kraj

Obory: Suché skořápkové plody

Obdržená ocenění:

<
>

Kontaktní informace

Adresa: Čelčice 164, 798 23 Čelčice

Telefon: +420 582 373 667

Fax: +420 582 381 214

E-mail: alika@alika.cz

WWW: www.alika.cz

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

ArRashid kešu pražené solené 60g,

Popis výrobce

ALIKA a.s. je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou pražených ořechů a slaných snacků, a balením sušeného ovoce a olejnatých semen. Na trhu zaujímáme své místo již od roku 1992. ALIKA a.s. má ve svém portfoliu řadu produktů, ke kterým patří zejména pražené solené arašídy, kešu, mandle, pistácie, lísková jádra, makadámie, dále různé druhy sekaných ořechů a drtí, tyčinky, snacky, preclíky, sušené včetně různých směsí, semena, kokos, mletý mák, vlašská jádra a řada dalších. Výrobky jsou baleny v hmotnostech od 10g do 25 kg ve všech možných typech balení podle konkrétních přání zákazníků.

Současná společnost ALIKA a.s. svůj výrobní program průběžně rozšiřuje v souladu s požadavky moderního způsobu pražení, balení a distribuce. Dnes se svou produkcí více než 4500 tun zpracovaných surovin nebo 27 miliony kusy hotových výrobků ročně patří k největším středoevropským pražírnám. Na výrobní ploše 2 000 m2 zaměstnáváme v průměru 50 výrobních dělníků z celkového počtu cca 90 zaměstnanců. Velký důraz společnost klade na zajištění zdravotní bezpečnosti svých výrobků. Kromě zavedeného systému HACCP má ALIKA a.s. pravidelně certifikován systém bezpečnosti podle norem IFS a BRC, vždy v hodnocení vyššího stupně.

Společnost nepůsobí jen na území České a Slovenské republiky, ale už řadu let úspěšně dobývá i zahraniční teritoria. Na českém trhu ALIKA a.s. nabízí své výrobky pod obchodními značkami ArRashid, DrRashid, KK, Arado a ARA. Svou výrobní kapacitu taktéž využívá k výrobě výrobků pod značkou zákazníka nebo ke zpracování vlastních surovin zákazníků do jejich výrobků. Vizí společnosti ALIKA a.s. je být trvale stabilním, spolehlivým a flexibilním dodavatelem kvalitních potravinářských výrobků a obchodním partnerem, na kterého se mohou jeho odběratelé plně spoléhat jak v množství, termínech dodání, tak i v kvalitě dodávaných výrobků.

Značku KLASA získaly výrobky: Dr Rashid mák mletý, Dr Rashid mák modrý

покупка ссылок яндекссекция бокса на братиславскойelite dubai escortsдешевые туры в африку

Fotogalerie

<
>